21.02.2023- Дистанційне навчання

Увага! З 22.02.2023 до 24.02.2023 у навчальному закладі оголошено дистанційне навчання

Адміністрація закладу

Peut être une image de 5 personnes, personnes debout, balle et intérieur

21.02.2023- День рідної мови

Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови який був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого духовного спадку.

Адміністрація

07.12.2022 грудня- День української хустки.

Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання. Українська хустка – традиційна, різна, легка, тепла… А ще, для кожного рідна.

Час спливає непомітно, життя розкидає нас по світах, а мамина хустка, як оберіг, як пам`ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу.

/Files/images/_2022/хустка.jpg

/Files/images/_2022/ху.jpg

Адміністрація

З метою проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості відеоролик «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України»

https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing.

15 ЛЮТОГО ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Cотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Тільки з України в Афганістані воювало 120 тисяч солдатів і офіцерів. З них 3360 не повернуться додому ніколи. А тих, хто і зостався живим, моральне каліцтво супроводжуватиме все життя. Та вони не нарікають на долю, не вважають себе героями, хоч рани Афганістану не залікуєш нічим і ніколи.

Про своє перебування на війні «афганці» не дуже поспішають розповідати. Вони скромно зауважують, мовляв, що тут говорити, війна і є війна – стріляють, убивають. Але навіть із скупих фраз-спогадів стає зрозуміло –кожен з них щохвилинно ризикував своїм життям.

Пошта святого Валентина

/Files/images/_2022/1644836621187.jpg
14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Сьогодні в Недрянській гімназії працює "Пошта Святого Валентина", завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою.
Заступник директора з НВР

/Files/images/_2022/images (1).jpg

На виконання протоколу місцевої комісії ТЕБ та НС №5 від 10.02.2022, з метою впровадження запобіжних заходів щодо поширення респіраторних хвороб серед здобувачів освіти та працівників освітніх закладів, а також визначення форми навчання для здобувачів освіти з 14.02.2022 року, відділ освіти виконавчого комітету Березанської міської ради рекомендує:

Організуати навчання в очному режимі з 14.02.2022 року


/Files/images/_2022/безпечний інтернет.png

08 лютого 2022 року "День безпечного інтернету"

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.

Типи загроз

1. Стосуються особистої безпеки:

 • Ознайомлення з порнографічними матеріалами, ненормативною лексикою, інформацією суїцидального характеру, расистського, ненависницького чи сектантського змісту.
 • Загроза отримання недостовірної чи неправдивої інформації.
 • Формування залежності (ігрової, комп’ютерної, інтернет).
 • Спілкування з небезпечними людьми (збоченці, шахраї, грифери).
 • Залучення до виконання протиправних дій (хакерство, порушення прав та свобод інших).

2. Стосуються безпеки інших.

 • Матеріали, існування та використання яких може стати причиною посягання на безпеку оточуючих (наприклад, інформація про створення вибухівки).
 • Свідоме та несвідоме введення в оману інших.
 • Вчинення протиправних дій, що тягнуть за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
 • Кібербулінг — свідоме цькування та приниження, передусім однолітків.

3. Стосуються загрози витоку персональної інформації:

 • Розголошення персональної та конфіденційної інформації (прізвища, імена, контакти, секретні дані кредитних карток, номери телефонів).
 • Загроза зараження ПК вірусами різної категорії.
 • Небезпека завантаження програм зі шкідливими функціями.

Це найбільш поширені типи загроз, з якими може зіштовхнутися дитина в інтернеті, викладаючи чи переглядаючи сумнівну інформацію.

Основні правила безпечної роботи в інтернеті, про які варто сказати дітям

 1. Не давайте нікому своїх паролів.
 2. Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби.
 3. Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам.
 4. Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції).
 5. Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні.
 6. Не діліться своїми фото з незнайомцями.
 7. Не повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код).
 8. Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код.
 9. Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.
 10. Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.
 11. Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу).
 12. Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.


/Files/images/_2022/изображение_viber_2019-11-25_13-02-28.jpg

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

1.Під час ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, потрібно чітко виконувати правила дорожнього руху: рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку, обережно по слизькій дорозі, особливо під час ожеледиці. Взуття має бути зручним, підбори – низькими; за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів; переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а за їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч; у місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора; виходячи на проїжджу частину з-за транспортних засобів упевнивнитись, що не наближаються інші транспорті засоби, бути особливо уважним і обережним при прослуховуванні плеєра через навушники та при використанні одягу з капюшоном; чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху; у разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її; категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній або поблизу неї ігри, переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом або встановленими місцями; для запобігання ДТП за участю дітей категорично заборонено кататися на санчатах, ковзанах, лижах (інших зимових приладах для розваг) на проїжджій дорозі, категорично заборонене катання з гирок із виїздом на проїжджу частину дороги; для запобігання травмування можна кататися на ковзанах тільки у відведених для цього спеціальних місцях й на міцному льоду без розщелин; користуючись транспортним засобом, необхідно сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування.

2.Під час ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті, учні повинні чітко виконувати правила пожежної безпеки: не брати з собою вогненебезпечні предмети, що можуть спричинити пожежу (петарди, бенгальські вогні, феєрверки, легкозаймисті речовини тощо); користуватися газовою плитою тільки зі спеціалізованим електричним приладом для вмикання; заборонено застосовувати горючі матеріали; зберігати бензин, газ та інші легкозаймисті горючі рідини, приносити їх до приміщення; у жодному разі не брати на вулиці чи в іншому місці ніякі незнайому чи чужу побутову техніку, не вмикати їх у розетку вдома чи в інших установах – це може призвести до вибуху та надзвичайної ситуації; не можна наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться струмом. Користуватися електроприладами тільки сухими руками. У разі виявлення обірваних проводів, неізольованої проводки, іскріння проводки, негайно повідомити про це дорослому; не збиратися біля проходів у громадських установах, входах та виходах, у приміщеннях вестибюлю; у разі пожежної небезпеки – наявності вогню, іскріння, диму – негайно вийти на повітря (за двері, балкон) та кликати на допомогу. Викликати службу пожежної охорони за номером 101, назвавши своє ім’я, прізвище, коротко описавши ситуацію: наявність вогню, диму, кількість людей у приміщенні, свій номер телефону; при появі запаху газу в квартирі у жодному разі не вмикати електроприлади, не користуватися стаціонарним чи мобільним телефоном, відчинити вікна, двері, перевірити приміщення, вимкнути газову плиту й вийти з приміщення; негайно повідомити в газову службу за номером 104 чи 101 пожежну охорону; назвавши своє ім’я, прізвище, коротко описавши ситуацію й залишивши свій номер телефону.

3.Під час ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті тощо учні повинні чітко виконувати правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо: категорично заборонено виходити на льодову поверхню замерзлого водоймища. Особі, яка провалилася під лід, необхідно подати мотузку, дошку, одяг, але не підходити до неї близько. Якщо лід крихкий, треба лягти на нього й проводити операцію рятування в той бік, із якого прийшла людина – в інших місцях лід може бути більш крихким. Не поспішаючи, слід допомогти людині вибратися з води, зняти мокрий одяг, зігріти, покликати на допомогу, відвести постраждалого у тепле приміщення, вжити заходів щодо недопущення обмороження; категорично заборонено наближатися й перебувати біля будівельних майданчиків, кар’єрів, закинутих напівзруйнованих будівель для запобігання обрушень будівельних матеріалів і попередження травм; категорично заборонено вживати алкоголь, наркотичні засоби, стимулятори; заборонено брати в руки, нюхати, їсти незнайомі дикі рослини чи паростки квітів, кущів, дерев, що може призвести до отруєння; пересуватися обережно, спокійно. На вулиці бути обережним, дивитися під ноги, щоб не впасти в яму чи відкритий каналізаційний люк, не травмуватися через ожеледь; не підходити на вулиці до обірваних, обвислих проводів, які стирчать, а особливо, якщо від них іде гудіння – такі проводи ще можуть бути підживлені електрострумом; не підходити до щитових, не залазити на стовпи з високовольтними проводами – можна отримати удар електрострумом від високовольтних живлень за 5 м; бути обережним на дитячих майданчиках, у парках відпочинку: спочатку переконатися, що гойдалки чи атракціони, турніки, прилади справні, сильно не розгойдуватися й не розгойдувати інших; не виходити на дах багатоповерхівки; не підходити до відчинених вікон, не спиратися на перила, парапети сходинок , щоб уникнути падіння; не спускатися в підвали будинків чи інші підземні ходи – там може бути отруйний газ; не вступати в контакт із незнайомими тваринами для запобігання укусів від хворих на сказ тварин.

4.Учні повинні виконувати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутих приміщеннях: не розмовляти й не вступати в контакт із незнайомцями, у жодному разі не передавати їм цінні речі, ключі від дому, навіть якщо вони назвалися представниками міліції. Слід одразу кликати на допомогу й швидко йти до людей; не підходити до автомобілів із незнайомцями, навіть якщо вони запитують дорогу. Краще відповісти, що не знаєте, і швидко йти геть; слід триматися подалі від тих, хто влаштовує бійки, не брати участі в суперечках дорослих і не провокувати словами чи діями агресивну поведінку, що може призвести до бійки або травм; не заходити в під’їзд, ліфт із незнайомими людьми; слід одразу кликати на допомогу, якщо незнайомець провокує якісь дії щодо вас. Бути уважним, оглядатися й перевіряти, чи не слідує за вами хтось під час проходу провулків, підземних переходів між домами й тунелями. Якщо за вами хтось іде, зупинитися й відійти у сторону, щоб потенційний переслідувач пройшов повз вас; не вчиняти дії, що можуть призвести до правопорушень.

5.Надзвичайно важливо під час дистанційного навчання виконувати правила з запобігання захворювань на грип, інфекційні та кишкові захворювання тощо: при нездужанні не виходити з дому, щоб не заразити інших людей, викликати лікаря; хворому виділити окреме ліжко, посуд, білизну; приміщення постійно провітрювати; у разі контакту із хворим одягати марлеву маску; хворому слід дотримуватися постільного режиму; перед їжею мити руки з милом; не їсти брудних овочів та фруктів, ретельно їх мити перед вживанням; не вживати самостійно медичних медикаментів чи препаратів, не рекомендованих лікарем; якщо ви погано почуваєтеся, а поряд нікого немає, слід викликати швидку медичну допомогу за номером 103, описавши свій стан, назвавши номер свого телефону, домашню адресу, прізвище, ім’я, а також зателефонувати батькам.

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів при виникненні надзвичайної або аварійної ситуації.

В кожній аварійній ситуації дійте відповідно до знань, яких вас вчили в школі, пам’ятаючи про те, що матеріальні цінності вторинні порівняно зі здоров’ям та життям вашим і оточуючих людей. Зателефонувати батькам, коротко описати ситуацію, повідомити про місце свого перебування.

Якщо ситуація вийшла з-під контролю, слід зателефонувати до служб екстреної допомоги за телефонами: 101 – пожежна охорона; 102 – міліція; 103 – швидка медична допомога; 104 – газова служба, коротко описати ситуацію, назвати адресу, де відбулася надзвичайна ситуація, а також своє прізвище, ім’я, номер свого телефону.

Пам’ятайте, що у багатьох людей є мобільні телефони, які можна використати для екстрених викликів.

За можливості варто залишити небезпечну територію.


Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

На виконання протоколу місцевої комісії ТЕБ на НС №4 від 04.02.2022 року у зв'язку зі збільшенням випадків захворювання на гострі распіраторні захворювання серед здобувачів освіти та педагогічного в Недрянській гімназії з 07 лютого 2022 року по 13 лютого 2022 навчальний процес ПРОДОВЖИТИ за дистанційною формою навчання. Адміністрація

/Files/images/dystanciine-navchannya-1.jpg


Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

На виконання протоколу місцевої комісії ТЕБ на НС №4 від 04.02.2022 року у зв'язку із випадками захворювання на COVID-19 серед вихованців та працівників закладу з 07.02.2022 року по 13.02.2022 року продовжено ПРИЗУПИНЕННЯ відвідування дошкільного підрозділу. Адміністрація

/Files/images/_2022/dytjachyy̆-sadok-karantyn.jpg


Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

На виконання протоколу місцевої комісії ТЕБ на НС №3 від 31.01.2022 року у зв'язку із випадками захворювання на COVID-19 серед вихованців та працівників закладу з 01.02.2022 року по 06.02.2022 року ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ відвідування дошкільного підрозділу.


Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

На виконання протоколу місцевої комісії ТЕБ на НС №3 від 31.01.2022 року у зв'язку зі збільшенням випадків захворювання на гострі распіраторні захворювання серед здобувачів освіти та педагогічного в Недрянській гімназії з 01 лютого 2022 року по 06 лютого 2022 навчальний процес ПРОДОВЖИТИ за дистанційною формою навчання. Адміністрація

/Files/images/dystanciine-navchannya-1.jpg

.. історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.
Сьогодні вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту. Цей день проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав у пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.

/Files/images/143415316_2910319952530863_227445429322793913_o.jpg

Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

З 26 січня 2022 року по 31січня 2022 року у зв'язку зі збільшенням випадків захворювання на гострі распіраторні захворювання серед здобувачів освіти навчальний процес в Недрянській гімназії організовано за дистанційною формою навчання.


/Files/images/47.jpg

Адміністрація

Оголошення!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

з 18 жовтня по 23 жовтня 2021 року в Недрянській гімназії організовано осінні канікули.

Адміністрація

Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

З 11 жовтня 2021 року по 15 жовтня 2021 року (окрім 14.10) навчальний процес в Недрянській гімназії організовано за дистанційною формою навчання.

Адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учні та батьки!

У звязку із значним погіршенням погодних умов 12 лютого 2021 року навчальний процес в Недрянському НВК організовано за дистанційною формою навчання.

Адміністрація НВККОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

27.01.2021

Березанська міська рада оголошує конкурс

на посаду директора Недрянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

Березанської міської ради Київської області

Місцезнаходження закладу: Київська область, Баришівський район,

с.Недра, вул.Шевченка,12а

nedraschool@ukr.net

Найменування посади та умови оплати праці

Директор Недрянського НВК, посадовий оклад – 8193,90 грн.

Кваліфікаційні вимоги

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров`я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Місце подання документів: Київська область, м. Березань,вул. Набережна,4

Кінцевий термін подання документів: 16 лютого 2021 року

Графік проведення конкурсу

28.01.21 – 16.02.21 - прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

17.02.21-21.02.21 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі у конкурсі;

22.02.21 - ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування. Оприлюднення на офіційному вебсайті засновника переліку осіб, допущених до участі в конкурсному відборі;

02.03.21- проведення конкурсу (Місце проведення: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 );

04.03.21-визначення переможця конкурс. Оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Березанської міської ради.

Документи для участі у конкурсі та інформацію щодо проведення конкурсного відбору надаватиме секретар конкурсної комісії

Ігнатій Ольга Іванівна :

тел. 6-43-80, 6-33-47

Підстава: рішення Березанської міської ради від 26.01.2021 № 108-07-VIII «Про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти та затвердження персонального складу конкурсної комісії».

Увага!

Освітній процес з 11.01.2021 року по 22.01.2021 року для учнів 1-11 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання.

Дистанційне навчання

КАРАНТИН ПРОДОВЖИЛИ ДО 22 ЧЕРВНЯ, АЛЕ ВІН БУДЕ АДАПТИВНИМ.
ЗОКРЕМА, ДИТСАДКИ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИВАТИСЬ ІЗ 25 ТРАВНЯ,
ДОЗВОЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд на засіданні у середу, 20 травня.

Докладно про це можна прочитати у новині на сайті МОН: bit.ly/3cPbsJa.

22.05.2020- Свято останнього дзвоника в нашому закладі

/Files/images/vipuskniy_2019/dzvin.jpg

Цього року учні завершили навчання, не повертаючись за шкільні парти. Не пролунав уже звичний останній дзвоник в закладі освіти. І якщо для учнів молодших та середніх класів цей факт не є аж надто сумним, то для випускників – навпаки.

Закінчення навчання – це важливий етап у становленні і змужнінні, позаяк випускникам доводиться робити перші самостійні кроки. І дуже важливо щоби ці кроки були зроблені з почуттям патріотизму і вдячності за виховання та підтримку. Особливо, коли держава переживає непростий час: з одного боку йде кроками реформ, а з іншого – змушена боронити власні кордони.

Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день! Я впевнена, що цьогорічним нашим випускникам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю Української держави. А їхні майбутні успіхи неодмінно стануть найвищою нагородою для тих, хто роками навчав мудрості, добра, любові. Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! До нових зустрічей!

21.05.2020- День вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.

У цей день усі українці, йдучи на роботу чи навчання, одягають вишиванки.У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців...

Всесвітній день вишиванки - день чистої української краси. Які ж ми неповторні в нашій вишиванці!

Недрянський НВК приєднується до святкування Дня Вишиванки.

/Files/images/vipuskniy_2019/вишиванка.jpg

09.05.2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

9 травня 2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Нажаль,в умовах карантину,працівники Недрянського НВК віддали шану Героям, які ціною власного життя боронили та відстоювали нашу країну.

Скажемо найтепліші слова вдячності нашим ветеранам-визволителям!

Нет описания фото.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum.

Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Міністерство освіти і науки України Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра. Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

Короновірус: профілактика інфікування та поширення

На изображении может находиться: 1 человек

ОГОЛОШЕННЯ !

Шановні батьки та учні нашого навчального закладу. З 12 березня по 3 квітня 2020 року по всій країні оголошено карантин. Прохання до батьків контролювати виконання завдань з навчальних дисциплін вашими дітьми (завдання скинуто на Viber у групи класів),а учням відповідально поставитися до виконання завдань.
Під час карантину діти повинні перебувати дома. Доводимо до вашого відома, що відповідальність за життя і здоров'я дітей, покладається на вас, шановні батьки.
Щиро вдячні за розуміння. Розраховуємо на співпрацю.
З повагою колектив закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 1827

Коментарi