КАРАНТИН ПРОДОВЖИЛИ ДО 22 ЧЕРВНЯ, АЛЕ ВІН БУДЕ АДАПТИВНИМ.
ЗОКРЕМА, ДИТСАДКИ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИВАТИСЬ ІЗ 25 ТРАВНЯ,
ДОЗВОЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд на засіданні у середу, 20 травня.

Докладно про це можна прочитати у новині на сайті МОН: bit.ly/3cPbsJa.

22.05.2020- Свято останнього дзвоника в нашому закладі

/Files/images/vipuskniy_2019/dzvin.jpg

Цього року учні завершили навчання, не повертаючись за шкільні парти. Не пролунав уже звичний останній дзвоник в закладі освіти. І якщо для учнів молодших та середніх класів цей факт не є аж надто сумним, то для випускників – навпаки.

Закінчення навчання – це важливий етап у становленні і змужнінні, позаяк випускникам доводиться робити перші самостійні кроки. І дуже важливо щоби ці кроки були зроблені з почуттям патріотизму і вдячності за виховання та підтримку. Особливо, коли держава переживає непростий час: з одного боку йде кроками реформ, а з іншого – змушена боронити власні кордони.

Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день! Я впевнена, що цьогорічним нашим випускникам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю Української держави. А їхні майбутні успіхи неодмінно стануть найвищою нагородою для тих, хто роками навчав мудрості, добра, любові. Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! До нових зустрічей!

21.05.2020- День вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.

У цей день усі українці, йдучи на роботу чи навчання, одягають вишиванки.У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців...

Всесвітній день вишиванки - день чистої української краси. Які ж ми неповторні в нашій вишиванці!

Недрянський НВК приєднується до святкування Дня Вишиванки.

/Files/images/vipuskniy_2019/вишиванка.jpg

09.05.2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

9 травня 2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Нажаль,в умовах карантину,працівники Недрянського НВК віддали шану Героям, які ціною власного життя боронили та відстоювали нашу країну.

Скажемо найтепліші слова вдячності нашим ветеранам-визволителям!

Нет описания фото.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum.

Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Міністерство освіти і науки України Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра. Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

Короновірус: профілактика інфікування та поширення

На изображении может находиться: 1 человек

ОГОЛОШЕННЯ !

Шановні батьки та учні нашого навчального закладу. З 12 березня по 3 квітня 2020 року по всій країні оголошено карантин. Прохання до батьків контролювати виконання завдань з навчальних дисциплін вашими дітьми (завдання скинуто на Viber у групи класів),а учням відповідально поставитися до виконання завдань.
Під час карантину діти повинні перебувати дома. Доводимо до вашого відома, що відповідальність за життя і здоров'я дітей, покладається на вас, шановні батьки.
Щиро вдячні за розуміння. Розраховуємо на співпрацю.
З повагою колектив закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 1419

Коментарi