Оголошення!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

з 18 жовтня по 23 жовтня 2021 року в Недрянській гімназії організовано осінні канікули.

Адміністрація

Оголошення!!

Шановні здобувачі освіти та батьки !

З 11 жовтня 2021 року по 15 жовтня 2021 року (окрім 14.10) навчальний процес в Недрянській гімназії організовано за дистанційною формою навчання.

Адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учні та батьки!

У звязку із значним погіршенням погодних умов 12 лютого 2021 року навчальний процес в Недрянському НВК організовано за дистанційною формою навчання.

Адміністрація НВККОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

27.01.2021

Березанська міська рада оголошує конкурс

на посаду директора Недрянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

Березанської міської ради Київської області

Місцезнаходження закладу: Київська область, Баришівський район,

с.Недра, вул.Шевченка,12а

nedraschool@ukr.net

Найменування посади та умови оплати праці

Директор Недрянського НВК, посадовий оклад – 8193,90 грн.

Кваліфікаційні вимоги

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров`я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Місце подання документів: Київська область, м. Березань,вул. Набережна,4

Кінцевий термін подання документів: 16 лютого 2021 року

Графік проведення конкурсу

28.01.21 – 16.02.21 - прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

17.02.21-21.02.21 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі у конкурсі;

22.02.21 - ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування. Оприлюднення на офіційному вебсайті засновника переліку осіб, допущених до участі в конкурсному відборі;

02.03.21- проведення конкурсу (Місце проведення: м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 );

04.03.21-визначення переможця конкурс. Оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Березанської міської ради.

Документи для участі у конкурсі та інформацію щодо проведення конкурсного відбору надаватиме секретар конкурсної комісії

Ігнатій Ольга Іванівна :

тел. 6-43-80, 6-33-47

Підстава: рішення Березанської міської ради від 26.01.2021 № 108-07-VIII «Про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти та затвердження персонального складу конкурсної комісії».

Увага!

Освітній процес з 11.01.2021 року по 22.01.2021 року для учнів 1-11 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання.

Дистанційне навчання

КАРАНТИН ПРОДОВЖИЛИ ДО 22 ЧЕРВНЯ, АЛЕ ВІН БУДЕ АДАПТИВНИМ.
ЗОКРЕМА, ДИТСАДКИ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИВАТИСЬ ІЗ 25 ТРАВНЯ,
ДОЗВОЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО І ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд на засіданні у середу, 20 травня.

Докладно про це можна прочитати у новині на сайті МОН: bit.ly/3cPbsJa.

22.05.2020- Свято останнього дзвоника в нашому закладі

/Files/images/vipuskniy_2019/dzvin.jpg

Цього року учні завершили навчання, не повертаючись за шкільні парти. Не пролунав уже звичний останній дзвоник в закладі освіти. І якщо для учнів молодших та середніх класів цей факт не є аж надто сумним, то для випускників – навпаки.

Закінчення навчання – це важливий етап у становленні і змужнінні, позаяк випускникам доводиться робити перші самостійні кроки. І дуже важливо щоби ці кроки були зроблені з почуттям патріотизму і вдячності за виховання та підтримку. Особливо, коли держава переживає непростий час: з одного боку йде кроками реформ, а з іншого – змушена боронити власні кордони.

Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день! Я впевнена, що цьогорічним нашим випускникам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю Української держави. А їхні майбутні успіхи неодмінно стануть найвищою нагородою для тих, хто роками навчав мудрості, добра, любові. Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття! До нових зустрічей!

21.05.2020- День вишиванки

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.

У цей день усі українці, йдучи на роботу чи навчання, одягають вишиванки.У такий спосіб українці демонструють, що вишиванка - це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців...

Всесвітній день вишиванки - день чистої української краси. Які ж ми неповторні в нашій вишиванці!

Недрянський НВК приєднується до святкування Дня Вишиванки.

/Files/images/vipuskniy_2019/вишиванка.jpg

09.05.2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

9 травня 2020- 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Нажаль,в умовах карантину,працівники Недрянського НВК віддали шану Героям, які ціною власного життя боронили та відстоювали нашу країну.

Скажемо найтепліші слова вдячності нашим ветеранам-визволителям!

Нет описания фото.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum.

Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

Міністерство освіти і науки України Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра. Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

Короновірус: профілактика інфікування та поширення

На изображении может находиться: 1 человек

ОГОЛОШЕННЯ !

Шановні батьки та учні нашого навчального закладу. З 12 березня по 3 квітня 2020 року по всій країні оголошено карантин. Прохання до батьків контролювати виконання завдань з навчальних дисциплін вашими дітьми (завдання скинуто на Viber у групи класів),а учням відповідально поставитися до виконання завдань.
Під час карантину діти повинні перебувати дома. Доводимо до вашого відома, що відповідальність за життя і здоров'я дітей, покладається на вас, шановні батьки.
Щиро вдячні за розуміння. Розраховуємо на співпрацю.
З повагою колектив закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 1699

Коментарi