ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020

МОН затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2020. Основна сесія відбудеться з 25 червня до 17 липня, а результати оголосять 29 липня.

Шановні педагоги та освітні управлінці, ця інформація є надзвичайно важливою для випускників ваших закладі та їхніх батьків. Саме тому просимо вас поділитися текстом новини з сайту МОН, де докладно розписано графік проведення ЗНО, у батьківських та учнівських чатах випускних класів або надіслати їм хоча б інфографіку з датами.

Новина за посиланням: https://bit.ly/2LMa79V. Інфографіку можна завантажити тут.

Нагадаємо, напередодні освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив про те, що отримав інформацію про начебто підготовку рішення про скасування проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ВИПУСКНИКІВ! УВАГА!

Уряд заборонив проведення пробного ЗНО

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року».

Зміни до постанови Кабінету Міністрів внесені 12 червня і оприлюднені на сайті Урядового порталу.

Відповідно до затверджених змін, пробне ЗНО виключено із переліку заходів, проведення яких дозволено у період карантину (у підпункті 4 пункту 3 постанови №392 виключено слово «пробне») .

Виходячи з цього, на період дії карантину, який триватиме до 22 червня, буде заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Як відомо, дві сесії пробного ЗНО мали бути проведені 15 та 17 червня 2020 року.

Нагадаємо, напередодні освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив про те, що отримав інформацію про начебто підготовку рішення про скасування проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В БЕЗПЕЧНИХ УМОВАХ:
ПУНКТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ УСІМ НЕОБХІДНИМ

Для МОН здоров’я наших випускників та педагогів – абсолютний пріоритет. Саме тому всі пункти проведення ЗНО будуть забезпечені необхідними засобами для проведення тестування у безпечних умовах. Зокрема, у пунктах будуть медичні маски, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби та захист для медиків.

Вже цього тижня засоби захисту прямують до обласних державних адміністрацій, звідки їх доставлять у кожен пункт проведення ЗНО.

Усе це вдалось забезпечити завдяки допомозі наших партнерів – Групи Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольства Швейцарії. Ми вдячні їм за допомогу, а також вам – за те, що у цей непростий час ми залишаємося єдиною командою та разом працюємо над вирішенням непростих викликів.

Більше про те, як пункти тестування забезпечуватимуть засобами захисту, можна прочитати на сайті МОН. Загальні правила проведення ЗНО в умовах карантину можна прочитати у рекомендаціях Головного державного санітарного лікаря України на сайті МОЗ (офіційний документ)

Шановні батьки, звертаємо вашу увагу!

ДАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ ТА ДОДАТКОВА СЕСІЯ

  • Безпека під час ЗНО – основний пріоритет. Саме тому під час оцінювання діятимуть обов’язкові правила як для учасників тестування, так і для колег, що залучені у проведення ЗНО. Зокрема, до іспиту допускатимуться лише особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Багато педагогів допомагають проведенню ЗНО. Ми дуже вдячні вам за вашу працю і переконані, що вам важливо знати, які заходи безпеки діятимуть на пунктах тестування.

    Прочитати про основні факти можна у новині на сайті МОН. Безпосередній документ, де описуються необхідні заходи безпеки, можна завантажити тут.

    Ми також підготували коротку інфографіку, яка може бути корисною (завантажити її можна за посиланням).

  • Додаткова сесія ЗНО цьогоріч набуває особливо важливого значення. Саме тому дається більше часу та можливостей зареєструватися на неї – додатковий період реєстрації триває з 25 травня до 9 червня. Більш докладно можна прочитати на сайті МОН та в наказі УЦОЯО.

  • Стали відомі також дати пробного ЗНО – воно відбудеться 15 та 17 червня. Про це також йдеться у відповідному наказі УЦОЯО. Про те, що із собою взяти на пробне тестування та які там будуть заходи безпеки, можна прочитати також на сайті МОН. Важливо додати, що на сайті УЦОЯО також є тестові завдання та відеоінструкції – практично повна імітація процесу пробного тестування, тільки онлайн. Якщо ваші учні не реєструвались на пробне ЗНО або з якихось причин не хочуть проходити його очно – дуже радимо показати їм матеріали за посиланням.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ДПА У 4 ТА 9 класах скасовано!

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 463 від 30 березня 2020 року

Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році

Відповідно до статті 17 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» від 25 березня 2020 року № 338-р, пункту 3 розділу І, пункту 6 розділу IV Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за /№ 8/32979, та з метою організованого завершення 2019/2020 навчального року НАКАЗУЮ:

  1. Звільнити у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти.

  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Т. в. о. Міністра Любомира Мандзій

Визначені терміни проведення державної підсумкової атестації для здобувачів освіти початкової та базової середньої освіти (засідання педагогічної ради протокол №7 від 27.04.2018 року)

Витяг із протоколу засідання педагогічної ради та ради НВК (протокол №7 від 27.04.2018 року)

1. Про визначення термінів проведення підсумкових контрольних робіт для здобувачів початкової освіти.

ВИРІШИЛИ: Провести підсумкові контрольні роботи у такі терміни: - українська мова (письмово) - 15.05.2018 року; - математика (письмово) - 22.05.2018 року.

2. Про визначення термінів проведення ДПА для здобувачів освіти базової середньої освіти.

Вирішили: Провести ДПА у такі терміни: - українська мова (письмово) - 01.06.2018 року; - математика (письмово) - 05.06.2018 року; - німецька мова (письмово) - 08.06.2018 року.

3. Про визначення дати проведення свята Останнього здвоника.

ВИРІШИЛИ: Провести свято Останнього дзвоника - 25.05.2018 року. Початок о 09.00 год.

4. Про визначення дати проведення заходу урочистого вручення документів про здобуття базової середньої освіти.

ВИРІШИЛИ: Провести урочисту лінійку вручення документів про здобуття базової середньої освіти - 15.06.2018 року. Початок о 17.00 год.

Графік проведення
основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література

23 травня

іспанська мова

25 травня

німецька мова

25 травня

французька мова

25 травня

англійська мова

29 травня

математика

31 травня

історія України

02 червня

російська мова

06 червня

біологія

08 червня

географія

12 червня

фізика

14 червня

хімія

16 червня


Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 486-09-62

працює
з 09-00 до 18-00
у п᾿ятницю
з 09-00 до 16-45

Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Спілкування з іншими учасниками.
Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії де проводиться тестування він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали.

Засоби зв’язку.
Учасник ЗНО зобов’язаний покинути аудиторію якщо з’ясується, що він має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, засоби, предмети, прилади) залишаються учасником ЗНО у спеціально відведеному місці, на яке зобов'язаний вказати інструктор в аудиторії тестування.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з’ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).

Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Запізнення.
Допуск до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитися за 45 хвилин до початку тесту.

Рішення про припинення роботи над тестом. Рішення про припинення роботи абітурієнта над тестом приймається колегіально уповноваженою особою, відповідальним за пункт тестування і старшим інструктором відповідної аудиторії (якщо порушення відбулося поза межами аудиторії – черговим).

Розклад ЗНО-2016

В 2016 році розклад ЗНО підпорядкований вимогам наказу Міністерства освіти і науки України від № 1143 від 05 листопада 2015 року«Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

! Зовнішнє тестування з математики буде проведено 11 травня, а зісторії України - 13 травня. У звязку з тим, що результати з цих дисциплін будуть зараховуватись і як ДПА, випускники дізнаються їхдо 26 травня.

Відповідно, графік складання різних предметів під час пробного тестування, основної та додаткової сесій ЗНО виглядає так:

Графік ЗНО-2016

5 - 30 січняРеєстрація на пробне ЗНО 2016

2 квітня

9 квітня

Пробне ЗНО 2016.

Українська мова та література.

Англійська мова, біологія, географія,

іспанська мова, історія України,

математика, німецька мова, російська

мова, фізика, французька мова, хімія.

1 лютого - 4 березня

Реєстрація на ЗНО 2016

5 - 18 березня

Внесення змін до реєстраційних даних
5 травня - 17 червняОсновна сесія ЗНО
5 травняУкраїнська мова та література
11 травняМатематика
13 травняІсторія України
3 червняРосійська мова
6 червняІспанська мова
7 червняАнглійська мова
8 червняНімецька мова
9 червняФранцузька мова
10 червняБіологія
13 червняФізика
15 червняГеографія
17 червняХімія
До 26 травня

Оголошення результатів ЗНО з

української мови та літератури,

математики та історії України

18 - 25 червня

Оголошення результатів ЗНО з

інших предметів

(іноземні, російська мови та біологія -

до 18.06,

географія, фізика, хімія - до 25.06)

14 червня - 4 липняДодаткова сесія ЗНО
14 червняУкраїнська мова та література
16 червняМатематика
21 червняІсторія України
22 червняРосійська мова
23 червняАнглійська мова
23 червня

Іспанська мова

(початок проведення - 14.00)

24 червняНімецька мова
24 червня

Французька мова

(початок проведення - 14.00)

29 червняБіологія
30 червняФізика
1 липняГеографія
4 липняХімія
До 8 липня

Оголошення результатів учасників

додаткової сесії ЗНО

Готуємось до ДПА

  • Завдання ДПА для 4, 9, 11 класів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.09. 2015 № 940

Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 10 по 20 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня з трьох предметів.

2. Провести з 1 по 10 червня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня з трьох предметів.

3. Провести з 16 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

4. Затвердити переліки навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація, що додаються.

Міністр Сергій Квіт

Перелік

навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня

у 2015/2016 навчальному році

№ з/п

Назва навчального предмету

1.

Українська мова

2.

Літературне читання

3.

Математика

Перелік

навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня

у 2015/2016 навчальному році

№ з/п

Назва навчального предмету

Примітка

1.

Українська мова

2.

Математика

Іноземна мова

Випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу.

Перелік

навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня

у 2015/2016 навчальному році

№ з/п

Назва навчального предмету

Примітка

1.

Українська мова

ЗНО

2.

Іноземна мова

3.

Математика

Випускник має право обрати один із зазначених предметів незалежно від
профілю навчального закладу

Історія

Директор департаменту Ю. Г. Кононенко

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 8 жовтня 2015 року №1050 державна підсумкова атестація з англійської мови є обов’язковою для випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. ДПА з англійської мови відбудеться у травні 2016 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

1. Ознайомитися із методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА з англійської мови, форматом та критеріями оцінювання можна на спеціальному сайті http://www.dpa2016.com.ua/

Також на сайті знаходяться 2 інтерактивні зразки тестів рівня В1 – для загальноосвітніх навчальних закладів та В2 – загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови.

2. Підготуватись до ДПА 2016 допоможуть посібники видавництва MM Publications.

Go for Ukrainian State Exam (Level B1)

Go for Ukrainian State Exam (Level B2)

3. Отримати завдання за форматом державної підсумкової атестації 2016 року (рівень В2) можна за посиланням: St. Valentine’s Day Activity


Готуємось до ЗНО

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.09.2015 р. № 923

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 р.за № 1152/27597

Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України «Про вищу освіту», статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Встановити, що в 2016 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 05 травня до 10 липня;

2) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року;

3) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку, затвердженого пунктом 1 цього наказу.

Перелік

навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Історія України.

3. Математика.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Російська мова.

12. Французька мова.

Рейтинг ВНЗ України (2015 р.)

Рейтинг вузів (інтерактивна візуалізація) допоможе вибрати найкращий з Вашої точки зору.


ПОГОДЖУЮ

Начальник управління освіти,

молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації

________________ Н.М.Слухай

_____ ___________ 2015 року

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації в 9 класі Недрянського НВК у 2014-2015 н.р.

Клас

02.06.2015

05.06.2015

08.06.2015

9

Українська мова

(диктант)

09.00

Математика

(письмово)

09.00

Правознавство

(письмово)

09.00

Директор НВК О.М.Ляшенко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник управління освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

________________ Н.М.Слухай

(наказ від ________ 2015 р. № _____)

СКЛАД

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі

Недрянського НВК у 2014-2015 н.р.

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Члени атестаційної комісії

02.06.2015

09.00

9

Українська мова (диктант)

Ляшенко Оксана Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови і літератури та світової літератури, директор НВК, спеціаліст вищої категорії

Івасенко Ніна Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

Баша Юлія Миколаївна,освіта вища, вчитель російської мови і літератури та німецької мови, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст першої категорії

05.06.2015

09.00

9

Математика

(письмово)

Ляшенко Оксана Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови і літератури та світової літератури, директор НВК, спеціаліст вищої категорії

Івасенко Тетяна Григорівна, освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії

Кузьменко Альона Ігорівна, освіта базова вища, вчитель фізики, спеціаліст

08.06.

2015

09.00

9

Правознавство (письмово)

Ляшенко Оксана Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови і літератури та світової літератури, директор НВК, спеціаліст вищої категорії

Фішбух Ілля Юрійович,освіта вища,вчитель історії, спеціаліст другої категорії

Івасенко Ніна Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

Директор НВК О.М.Ляшенко

ПОГОДЖУЮ

Начальник управління освіти,

молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації

________________ Н.М.Слухай

_____ ___________ 2015 року

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації в 4 класі Недрянського НВК у 2014-2015 н.р.

12.05.2015

14.05.2015

19.05.2015

Українське читання

(письмово)

10.20 – 11.00

Українська мова

(письмово)

10.20 – 11.00

Математика

(письмово)

10.20 – 11.00

Директор НВК О.М.Ляшенко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник управління освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

________________ Н.М.Слухай

(наказ від ________ 2015 р. № _____)

СКЛАД

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації в 4 класі

Недрянського НВК у 2014-2015 н.р.

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

12.05.

2015

10.20

4

Українське читання

(письмово)

Баша Юлія Миколаївна, освіта вища, вчитель російської мови і літератури та німецької мови, заступник директора з навчально – виховної роботи, спеціаліст першої категорії

Булах Валентина Василівна, освіта середня спеціальна, вчитель початкових класів,спеціаліст

14.05.2015

10.20

4

Українська мова

(письмово)

Баша Юлія Миколаївна, освіта вища, вчитель російської мови і літератури та німецької мови, заступник директора з навчально – виховної роботи, спеціаліст першої категорії

Булах Валентина Василівна, освіта середня спеціальна, вчитель початкових класів,спеціаліст

19.05.2015

10.20

4

Математика

(письмово)

Баша Юлія Миколаївна, освіта вища, вчитель російської мови і літератури та німецької мови, заступник директора з навчально – виховної роботи, спеціаліст першої категорії

Булах Валентина Василівна, освіта середня спеціальна, вчитель початкових класів,спеціаліст

Директор НВК О.М.Ляшенко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник управління освіти, молоді

та спорту Баришівської районної державної

адміністрації

______________ Н.М.Слухай

(наказ від ________ 2015 р. № _____)

Склад

атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації

в 11 класі Недрянського НВК у 2014-2015 навчальному році

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Учитель, що проводить атестацію

Член атестаційної комісії

26.05.2015

9.00

11

Історія України

Ляшенко Оксана Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури, директор НВК, спеціаліст

вищої категорії

Фішбух Ілля Юрійович, освіта вища, вчитель історії, спеціаліст другої категорії

Івасенко Ніна Іванівна, освіта вища, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії

Директор НВК О.М.Ляшенко

ПОГОДЖУЮ

Начальник управління освіти, молоді

та спорту Баришівської районної

державної адміністрації

________________ Н.М.Слухай

_____ ___________ 2015 року

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації у 11 класі Недрянського НВК у 2014-2015 н.р.

Клас

24.04.2015

25.05.2015

27.05.2015

11

Українська мова

(письмово ЗНО)

11.00

Історія України

(письмово)

09.00

Технології

(письмово)

10.00

Директор НВК О.М.Ляшенко

Затверджую

Директор НВК _________ О.М.Ляшенко

ГРАФІК

проведення консультацій

для учнів 9 класу

з підготовки до проведення ДПА

у 2014-2015 навчальному році

№ п\п

Дата і час проведення

Предмет

Вчитель

Примітка

1

29.05.2015

о 12.00 год

Українська мова

Івасенко Н.І.

2

04.06.2015 о 10.00 год

Математика

Івасенко Т.Г.

3

05.06.2015

о 12.00 год

Правознавство

Фішбух І.Ю.

Кiлькiсть переглядiв: 645

Коментарi